Zpátky nahoru
Kroužky

Informace k pravidelné zájmové činnosti (kroužkům, klubům) a vypsaným kurzům pro dospělé:

v pátek 2. září jsme zveřejnili kompletní nabídku kroužků, klubů a kurzů pro školní rok 2022/23. Přihlašování je opět umožněno pouze přes elektronický systém (odkaz u každého z kroužků). U každého titulu je telefonní kontakt na vedoucího, s nímž je možné probrat detaily daného kroužku, klubu či kurzu. Přihlašování je možné do konce října 2022. V případě problémů s přihlašováním je možno využít help linku na tel. č. 777 367 688. U některých titulů lze očekávat vyšší zájem, než-li je aktuální kapacita, není proto vhodné nechávat přihlašování na poslední chvíli. Po celý říjen je možné, aby si zájemce o kroužek činnost vyzkoušel a rozhodl se, zda- chce ve zbytku šk. roku kroužek navštěvovat. 

Činnost kroužků běží od října 2022 (začínáme v týdnu od 3. 10.) do května 2023 (končíme 31. května 2023).

V případě omezení činnosti vinou covidových opatření vracíme poměrnou část nevyužitého zápisného. 

 

Více...
Hrátky s přírodou

Hraj si spolu s námi pod širým nebem. Poznej přírodu a seznam se s kameny, půdou, rostlinami i zvířecími kamarády z Přírodovědné stanice.

 
Více...
Malý přírodovědec

Houby, rostliny, život ve vodě i na souši, minerály i „obyčejné“ kameny, to všechno poznáme a pochopíme naše místo v přírodě. Formou her, pokusů a dobrodružství.

 
Více...
Exo-tera

Čeká tě pravidelná péče o terarijní zvířata i malé domácí mazlíčky v učebně exo-tery jako jsou činčily, osmáci, křečci ale i hadi, ještěři a další.

 
Více...
Chovatelé I.

Péče o hospodářská zvířata jako jsou králíci, ovečky, kozy, poníci - postarej se o ně a dopřej jim pravidelnou dávku dobrot a mazlení!

 
Více...
Chovatelé II.

 Péče o hospodářská zvířata jako jsou králíci, ovečky, kozy, poníci - dopřej jim pravidelnou dávku dobrot a mazlení!

 
Více...
Myslivecký kroužek

Pohyb v přírodě, pozorování zvěře, návštěvy střelnice a mnoho dalšího z mysliveckého světa.

 
Více...
Rybářský kroužek

Nauč se chytat ryby a poznávat vše živé, co se hemží ve vodě i kolem ní, závěrem kroužku se připrav na rybářské zkoušky a získej rybářský lístek.

 
Více...
Experimenty

Budeme provádět nejrůznější zábavné pokusy a pozorování živých i neživých součástí přírody. Budeme používat mikroskopy i další laboratorní pomůcky a podíváme se i ven.