Zpátky nahoru
Kroužky

Informace k pravidelné zájmové činnosti (kroužkům, klubům) a vypsaným kurzům pro dospělé:

v pátek 2. září jsme zveřejnili kompletní nabídku kroužků, klubů a kurzů pro školní rok 2022/23. Přihlašování je opět umožněno pouze přes elektronický systém (odkaz u každého z kroužků). U každého titulu je telefonní kontakt na vedoucího, s nímž je možné probrat detaily daného kroužku, klubu či kurzu. Přihlašování je možné do konce října 2022. V případě problémů s přihlašováním je možno využít help linku na tel. č. 777 367 688. U některých titulů lze očekávat vyšší zájem, než-li je aktuální kapacita, není proto vhodné nechávat přihlašování na poslední chvíli. Po celý říjen je možné, aby si zájemce o kroužek činnost vyzkoušel a rozhodl se, zda- chce ve zbytku šk. roku kroužek navštěvovat. 

Činnost kroužků běží od října 2022 (začínáme v týdnu od 3. 10.) do května 2023 (končíme 31. května 2023).

V případě omezení činnosti vinou covidových opatření vracíme poměrnou část nevyužitého zápisného. 

 

Více...
Volejbal

Volejbal - původně americká míčová hra z konce 19. století se stala oblíbenou po celém světě. Pro děti od 10 let jde o skvělou možnost komplexního rozvoje pohybového aparátu, ale i taktického myšlení. Velkým plusem je také týmové pojetí hry. Kroužek je letošní novinkou a jeho vedoucím je zkušený volejbalista Martin Čáň.

 
Více...
Lukostřelba I. - začátečníci

Nauč se střílet z holého luku! Na lukostřelce - začátečníky čekají cvičné reflexní luky a kompletní vybavení nezbytné pro získání základních dovedností v tradiční lukostřelbě. Probíhá v sále v budově Zámku (vchod z nádvoří Pizzerie). Na jaře 2023 se pro začátečníky otevře možnost 1 - 2 dětských lukostřeleckých turnajů, kde dostanou naši začátečníci šanci ověřit své nabyté dovednosti.

 
Více...
Lukostřelba II. - pokročílí

Máš už základy, vlastní vybavení a chceš se naučit ještě více? Pak je tu pro tebe lukostřelba pro pokročilé. Náplní tréninků je příprava na turnaje Asociace tradiční lukostřelby v tradiční lukostřelbě či závody ČLS ve střelbě z holých luků (halovka, terénní). Vyzkoušíš si navíc i střelbu z olympijského či kladkového luku. Tréninky prrobíhají zpravidla v sále v budově Zámku (vchod z nádvoří Pizzerie), nárazově trénujeme v areálu Přírodovědné stanici či na louce u Sv. Anny.

 
Více...
Badminton

Co takhle vyplnit páteční večer strhující raketovou hrou? Badminton je nejrychlejší raketová hra pro dva nebo čtyři hráče.

 
Více...
Mozkovna

Nový titul v naší kroužkové nabídce - chcete potrápit své mozkové závity? Pak je kroužek Mozkovna určen pro vás. Náplní bude široká škála vědomostních her či kvízů, doplňkově proložena pohybovou aktivitou v zámekcém sále DDM.