Zpátky nahoru
Kroužky

 

Představujeme novou nabídku zájmových kroužků na školní rok 2019/2020, kompletní nabídka v PDF ke stažení. 

Přihlašování na kroužky spustíme 2. září 2019 ve 12:00

Úvodní schůzky ke kroužkům proběhnou v prvním říjnovém týdnu, tj. 30. 9. - 4. 10. 2019.

Přihlašování na kroužky - POZOR, ZMĚNA!

Podobně jako u letních táborů upravujeme možnosti přihlašování na kroužky, kluby a kurzy při DDM Horažďovice. Přihlášky je nově možné podávat elektronicky. Formuláře přihlášek do zájmových kroužků/klubů/kurzů zveřejníme 2. září 2019 ve 12:00 na pracovišti Zámek (tištěné formuláře připravené k vyplnění) a zároveň na www.ddm-hd.cz v sekci "Ke stažení" (v PDF formátu k vytištění). Řádně vyplněné a podepsané přihlášky můžete odevzdat buď osobně v kanceláři DDM na Zámku ve všední dny od 8:00 do 15:30 hod nebo barevný a čitelný scan/fotografii vyplněné přihlášky zaslat e-mailem na adresu zamek.ddm/zavinac/gmail.com.

Pro velký zájem jsme zároveň nuceni stanovit maximální počet dětí u vybraných zájmových kroužků. Vyhrazujeme si právo odmítnout zájemce, kteří odevzdají přihlášku po naplnění kapacity vybraného kroužku. Na přihlášky odevzdané na neplatných (loňských) formulářích, vhozené do poštovní schránky nebo odevzdané před/po termínu přihlašování bohužel nemůžeme brát zřetel.

Potřebujete poradit s přihlašováním? Volejte 777 367 688.

Upozornění: příchod na kroužky organizované DDM Horažďovice je možný nejdříve 15 minut před zahájením kroužku. Pro trávení volného času před kroužkem mají děti k dispozici Otevřený klub na pracovišti Zámek.

Více...
Indoor cyklistika - PRO DOSPĚLÉ

Indoor cyklistika s Jardou – obdoba spinningu – ježdění na stacionárních kolech s hudbou.

 
Více...
NOVINKA - Cyklo pro maminky

Zasportujte si v cyklofitku při indoor cyklistice s J. Müllereme, zatímco se o Vaše děti postaráme v Otevřeném klubu DDM na Zámku.

 
Více...
Stolní tenis

Stolní tenis pro úplné začátečníky a mírně pokročilé.

 
Více...
NOVINKA - Bojové hry - OBSAZENO!

Vybij energii a nauč se při tom něco nového - sebeobrana, parkour, šerm a hry, při kterých je povoleno šťouchnout do protihráče.

 
Více...
Lukostřelba I. - začátečníci

Základy terčové lukostřelby pro začátečníky - nácvik správného postoje, držení a techniky střelby z reflexních luků.

 
Více...
Lukostřelba II. - pokročílí

Terčová střelba z reflexních/dlouhých luků pro pokročilé, tradiční (historická) a 3D lukostřelba, příprava na závody v tradiční lukostřelbě.

 
Více...
Lukostřelba III.

 Terčová střelba z reflexních/dlouhých luků pro mírně pokročilé, tradiční (historická) a 3D lukostřelba, příprava na závody v tradiční lukostřelbě.

 
Více...
Badminton

Nejrychlejší raketová hra pro dva nebo čtyři hráče.