Zpátky nahoru
Novinky
Zrušené kroužky ČTVRTEK 14.11.

 Z organizačních důvodů jsme nuceni ve čtvrtek 14. 11. zrušit následující kroužky:

Muzicírování

Flétnička I. a II.

 

Děkujeme za pochopení.

Posuny času vybraných kroužků

 Vážení rodiče, oznamujeme, že po vzájemné domluvě mezi lektory a rodiči jsme posunuli začátky následujících kroužků:

Keramika II. 15.00 - 16.30,
Experimenty 14.45 – 16.15,
Stolní tenis - úterý a čtvrtek od 17:00
"nová" Lukostřelba III. je ve středy 15.15 - 16.30,
Klub vodáckých aktivit - v pátek 14.00 - 16:00.

Děkujeme za pochopení.

Zrušené zájmové kroužky

 Oznamujeme, že vzhledem k nízké účasti jsme nuceni zrušit následující zájmové kroužky:

Mechatronika

Sklíčko

Francouzština

 

Děkujeme za pochopení.

Bojové hry OBSAZENO

 Oznamujeme, že kroužek Bojových her je naplněn a z kapacitních důvodů již není možno se na něj přihlásit. Děkujeme za pochopení...

Termíny víkendovek

Zpište si do diářů termíny akcí a víkendovek Klubu pro rodiče s dětmi, Chovatelského klubuHistorického klubu. Přihlášky a propozice na jednotlivé akce budou průběžně zveřejňovány na webu DDM HD v sekci Ke stažení.

Volná místa na kroužcích

Ne všechny kroužky mají zcela obsazeno, do 31. 10. 2019 se můžete přihlásit ještě na Fotokroužek, Švadlenku, Přírodní tvoření, Exo-teru III. (čtvrtek), Muzicírování, Lodního/leteckého modeláře nebo Mechatroniku. Stejně tak se do konce října můžete přijít podívat jen "na zkoušku".

Bojové hry - novinky

Pod záložkou Kroužky najděte Bojové hry - zveřejnili jsme rozdělení dětí do skupin podle toho, kdy budou kam docházet na tréninky (tělocvična VS. sál DDM). Velcí začínají v TV ZŠ Kom.HD, malí v sále DDM v Zámku.

Obsazené zájmové kroužky

Chovatelé I. - plně obsazeno, je možno se ještě přihlásit na Chovatelé II. (středa) a Chovatelé III. (čtvrtek). 

Kreslení, Kreativní dílna, Dance mix, Kytara III., Hrátky s přírodou, Šperkařská dílna, Robotika - zcela obsazeno, u těchto kroužků je možné přihlásit se pouze jako náhradník.

Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Personální škatulata v DDM /vítáme a děkujeme!/

Koncem září jsme se rozloučili se Zuzkou Jahnovou (vedoucí Envicentra PROUD) - za poctivě odvedený kus práce Zuzce velice děkujeme a srdečně přejeme úspěchy v další profesní dráze, ale i v osobním životě. Od listopadu 2019 bude vedoucím PROUDU jmenován Pavel Šustr, který byl vybrán skrze dvoukolové výběrové řízení - Pavlovi prozměnu přejeme hodně sil a tvůrčí invence v novém zaměstnání a těšíme se na spolupráci.

V průběhu října opustí po roční stáži naše řady polská dobrovolnice Goša Zychowska - Gošu jste mohli potkat v fotoaparátem v ruce či v roli lektorky na našich akcích, táborech, ale i některých kroužcích. Velice ji děkujeme za vše, s čím během svého pobytu v Horažďovicích pomohla. Začátkem října dorazila z Berlína nová dobrovolnická posila - Emma Grabow, která bude v rámci programu Erasmus+ pomáhat v našem DDM do konce září 2020 (v nejbližší době ji můžete potkat na Jablkobraní, na trénincích Klubu vodáckých aktivit, anebo při podzimní výpravě fotokroužku do Berlína). 

Zájmový kroužek Bojové hry

 Vzhledem k velkému zájmu o kroužek Bojové hry jsme navýšili kapacitu kroužku a je tedy možné se nadále přihlašovat do úplného naplnění kroužku. Bojové hry budou probíhat ve stanovený čas, tj. ve středu od 17:00, ale na dvou místech současně - v tělocvičně ZŠ Komenského a na sále DDM. Na prvním tréninku ve středu 2. října se sejdeme v tělocvičně ZŠ Komenského, kde proběhne rozdělení dětí do dvou skupin podle věku a výkonnosti. Skupiny se v obou prostorách budou střídat a budou se věnovat všem aktivitám popsaným v nabídce kroužku. Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na viděnou na Bojových hrách!

Termíny schůzek - Klub vodáckých aktivit

 Tréninky klubu budou probíhat každý pátek od 14:00 do 16:00 zhruba do poloviny listopadu.

Těšíme se na viděnou u loděnice!

Kroužky ve šk.roce 2019/2020

Kompletní nabídku kroužků najdete pod záložkou Kroužky, je zde i ke stažení ve formátu PDF. Přihlašovací agendu spustíme v pondělí 2. září od 12 hodin. Zahajovací schůzky kroužků proběhnou tradičně v prvním říjnovém týdnu (tedy od 30. 9. do 4. 10).

Stáhnout
Výběrové řízení - lektor PROUDU (PDF, 48 kB)
Hledáme posilu do týmu PROUDU - Envicentra Podbranský mlýn. Více informací najdete v přiloženém letáku.
 
Stáhnout
Propozice - Víkendovka Podzimní LARP (PDF, 1991 kB)
Propozice - víkendovka Historického klubu od 3. tř. ZŠ. (členové Historického klubu, účastníci tábora Ztracené Město) v Envicentru PROUD 22.-24.11.2019. Pro přihlášení využijte "Přihlášku na akci DDM ve školním roce 2019/2020" - ke stažení níže na této stránce.
 
Stáhnout
Přihláška na akci DDM ve školním roce 2019/2020 (PDF, 1510 kB)
Přihláška + prohlášení o bezinfekčnosti a zdravotní list. Využijte pro VÍKENDOVKY a AKCE KLUBŮ při DDM Horažďovice.
 
Stáhnout
Samostatný odchod z kroužku (PDF, 1363 kB)
Potvrzení rodičů, že dítě může odcházet po skončení zájmového kroužku bez doprovodu.
 
Stáhnout
Přihláška do zájmových kroužků 2019/2020 (PDF, 998 kB)
Přihláška do zájmových kroužků, klubů a kurzů na školní rok 2019/2020 ve formátu PDF k vytištění.
 
Stáhnout
Nabídka kroužků DDM HD 2019/2020 (PDF, 3170 kB)
Kompletní nabídka kroužků a klubů Domu dětí a mládeže Horažďovice na školní rok 2019/2020 (leták ke stažení). Přihlášky na zájmové kroužky budou zveřejněny 2. 9. 2019 ve 12:00 hod.