Zpátky nahoru
Kroužky

Informace k pravidelné zájmové činnosti (kroužkům, klubům) a vypsaným kurzům:

v pátek 1. září zveřejňujeme kompletní nabídku kroužků, klubů a kurzů pro školní rok 2023/24. Přihlašování je opět umožněno pouze přes elektronický systém, a to od 4. září, 12:00. U každého titulu je telefonní kontakt na vedoucího, s nímž je možné probrat detaily daného kroužku, klubu či kurzu. Přihlašování je možné do konce října 2023. V případě problémů s přihlašováním je možno využít help linku na tel. č. 777 545 003 (Šárka Jandová, volejte prosím ve všední dny od 8 do 16 hodin). U některých titulů lze očekávat vyšší zájem, než-li je aktuální kapacita, není proto vhodné nechávat přihlašování na poslední chvíli. Po celý říjen je možné, aby si zájemce o kroužek činnost vyzkoušel a rozhodl se, zda- chce ve zbytku šk. roku kroužek navštěvovat. 

Pravidelnou zájmovou činnost zahjaujeme, tak jako každý rok, v prvním říjnovém týdnu. Úvodní schůzky a tréninky tedy proběhnou v týdnu od 2. října dále. Ukončení kroužků je tradičně plánováno na pátek 31. května 2024. Činnost sportovních klubů předpokládáme do konce června 2024. 

V případě omezení činnosti vinou covidových opatření či podobné epidemiologické situace (vyšší moc) vracíme poměrnou část nevyužitého zápisného. 

 

Více...
Dance mix I. (mladší)

Čeká tě taneční a pohybová průprava, různé taneční styly a choreografie; rozdělení do skupin je od letošního roku dle věku účastníka, Dance mix I. je tedy určen pro děti z 1. - 4. třídy ZŠ (6 - 10 let). Schůzky se konají v sále v budově Zámku (vchod z nádvoří Pizzerie).

 

 
Více...
Dance mix II. (starší)

Čeká tě taneční a pohybová průprava, různé taneční styly a choreografie; letos nově platí rozdělení dle věku účastníka, Dance mix II. je tedy určen dětem od 5. třídy ZŠ výše. Schůzky se konají v sále v budově Zámku (vchod z nádvoří Pizzerie).

 

 
Více...
Kytara I. - začátečníci

Naučíme se základní akordy, rytmy, ladění a jednoduché písničky nejen k táboráku. Zazpíváme si, zahrajeme na rytmické nástroje a trochu se osmělíme před ostatními.

POZOR - od 9. 10. spojujeme Kytaru I. a II. do jedné schůzky, která bude nově probíhat každé úterý od 17.15 do 18.15 v učebně v Přírodovědné stanici (přesouváme se tedy ze Zámku). 

 
Více...
Kytara II. - pokročilí

Pokročíme v tom, co už na kytaru umíme (akordy, rytmy, ladění nástroje, vystupování před lidmi atd.) a pokusíme se o písničky, které chcete umět. 

POZOR - od 9. 10. spojujeme Kytaru I. a II. do jedné schůzky, která bude nově probíhat každé úterý od 17.15 do 18.15 v učebně v Přírodovědné stanici (přesouváme se tedy ze Zámku).