Zpátky nahoru
Kroužky

Informace k pravidelné zájmové činnosti (kroužkům, klubům) a vypsaným kurzům pro dospělé:

v pátek 2. září jsme zveřejnili kompletní nabídku kroužků, klubů a kurzů pro školní rok 2022/23. Přihlašování je opět umožněno pouze přes elektronický systém (odkaz u každého z kroužků). U každého titulu je telefonní kontakt na vedoucího, s nímž je možné probrat detaily daného kroužku, klubu či kurzu. Přihlašování je možné do konce října 2022. V případě problémů s přihlašováním je možno využít help linku na tel. č. 777 367 688. U některých titulů lze očekávat vyšší zájem, než-li je aktuální kapacita, není proto vhodné nechávat přihlašování na poslední chvíli. Po celý říjen je možné, aby si zájemce o kroužek činnost vyzkoušel a rozhodl se, zda- chce ve zbytku šk. roku kroužek navštěvovat. 

Činnost kroužků běží od října 2022 (začínáme v týdnu od 3. 10.) do května 2023 (končíme 31. května 2023).

V případě omezení činnosti vinou covidových opatření vracíme poměrnou část nevyužitého zápisného. 

 

Více...
Dance mix I. (mladší)

Čeká tě taneční a pohybová průprava, různé taneční styly a choreografie; rozdělení do skupin je od letošního roku dle věku účastníka, Dance mix I. je tedy určen pro děti z 1. - 4. třídy ZŠ (6 - 10 let). Schůzky se konají v sále v budově Zámku (vchod z nádvoří Pizzerie).

 

 
Více...
Dance mix II. (starší)

Čeká tě taneční a pohybová průprava, různé taneční styly a choreografie; letos nově platí rozdělení dle věku účastníka, Dance mix II. je tedy určen dětem od 5. třídy ZŠ výše. Schůzky se konají v sále v budově Zámku (vchod z nádvoří Pizzerie).

 

 
Více...
Kytara I. - začátečníci

Naučíme se základní akordy, rytmy, ladění a jednoduché písničky nejen k táboráku. Zazpíváme si, zahrajeme na rytmické nástroje a trochu se osmělíme před ostatními.

Rozdělení do skupin proběhne na úvodní schůzce 4. 10. 2022 od 15 hodin. V případě nízkého počtu zájemců zůstává v platnosti možnost spojení obou skupin (Kytara I. a II.).

 
Více...
Kytara II. - pokročilí

Pokročíme v tom, co už na kytaru umíme (akordy, rytmy, ladění nástroje, vystupování před lidmi atd.) a pokusíme se o písničky, které chcete umět. Rozdělení proběhne na úvodní schůzce 4. 10. 2022 od 15 hodin. Případné spojení obou Kytar (skupin) proběhne, v případě nízkého počtu účastníků, po vzájemné domluvě koncem října 2022.