Zpátky nahoru
Kroužky

Informace k pravidelné zájmové činnosti (kroužkům, klubům) a vypsaným kurzům:

v pátek 1. září zveřejňujeme kompletní nabídku kroužků, klubů a kurzů pro školní rok 2023/24. Přihlašování je opět umožněno pouze přes elektronický systém, a to od 4. září, 12:00. U každého titulu je telefonní kontakt na vedoucího, s nímž je možné probrat detaily daného kroužku, klubu či kurzu. Přihlašování je možné do konce října 2023. V případě problémů s přihlašováním je možno využít help linku na tel. č. 777 545 003 (Šárka Jandová, volejte prosím ve všední dny od 8 do 16 hodin). U některých titulů lze očekávat vyšší zájem, než-li je aktuální kapacita, není proto vhodné nechávat přihlašování na poslední chvíli. Po celý říjen je možné, aby si zájemce o kroužek činnost vyzkoušel a rozhodl se, zda- chce ve zbytku šk. roku kroužek navštěvovat. 

Pravidelnou zájmovou činnost zahjaujeme, tak jako každý rok, v prvním říjnovém týdnu. Úvodní schůzky a tréninky tedy proběhnou v týdnu od 2. října dále. Ukončení kroužků je tradičně plánováno na pátek 31. května 2024. Činnost sportovních klubů předpokládáme do konce června 2024. 

V případě omezení činnosti vinou covidových opatření či podobné epidemiologické situace (vyšší moc) vracíme poměrnou část nevyužitého zápisného. 

 

Sbalit
Klub vodáckých aktivit

určeno:  pro děti od 1. tř. ZŠ (6 let +) 

schůzky:  jednodení či víkendová akce 1x za měsíc,září - říjen, duben - červen dle dohody (termínovku zašleme přihlášeným účastníkům vždy na začátku sezony spolu s přehledem závodů a tréninkových kempů)

vybavení na schůzky: sportovní funkční oblečení pod neopren, boty do vody (neoprenové - NE sandále či kroksy)

klub vede: Tom Pollak (606 880 502), Roman Řáha 

cena: 1000 Kč / rok + náklady stanovené dle ekonomické náročnosti konkrétní akce

Další info:

tréninky probíhají většinou u staré loděnice za bazénem, nebo u PROUDU - Envicentra Podbranský mlýn v Nábřežní ulici, v zimním období pak dojíždíme trénovat o nedělích do sušického bazénu ve spolupráci s Klubem vodních sportů Sušice. Termíny tréninků se mění s ohledem na roční období. Činnost klubu tradičně vyvrcholí jarním víkendovým kempem (Hubertus, řeka Ohře) a letním vodáckým kempem (Rakousko, řeka Salza aj.).

V ceně klubovného je účast na trénincích, zapůjčení materiálu, pojištění, náklady jednotlivých akcí nad rámec pravidelných tréninků se hradí zvlášť.

Přihlášení je nově možné POUZE přes online systém DDM: ddm-hd.iddm.cz/prihlaseni

Na výše uvedeném odkazu se zaregistrujete do online centra (pokud jste děti hlásili na letošní tábory, máte již hotovo - přihlásíte se do vašeho účtu a hned vybíráte kroužky).

V online centru založíte účastníka (vyplníte osobní údaje), vyberete kroužek a přihlásíte se. Do 5 pracovních dnů se e-mailem dozvíte, jestli jste přihlášeni. Vytisknete, podepíšete a doručíte přihlášku do kanceláře DDM (neodevzdávejte vedoucím kroužků).

Zaplatíte bezhotovostně, nově nemusíte vypisovat sdělení příjemci, stačí vyplnit variabilní symbol, který spolu s pokyny k platbě obdržíte e-mailem.

V případě potíží s přihlašováním se do konce října obracejte na telefonní číslo 777 545 003 a my Vám s přihlášením pomůžeme.