Zpátky nahoru
Kroužky

Informace k pravidelné zájmové činnosti (kroužkům a klubům):

Dnes 1.9.2021 zveřejňujeme novou nabídku zájmové činnosti pro školní rok 2021/22. Během dneška se také otevře možnost přihlašování skrze náš online systém (odkaz je u jednotlivých kroužků). Zahájení činnosti připadá tradičně na první říjnový týden, což bude tento školní rok od 4. do 8. října 2021. Informace o nabídce zájmové činnosti půjde formou plakátů do škol na Horažďovicku, účastníci minulých let budou námi informováni e-mailovou cestou. Nabídku dále zveřejníme na nástěnkách DDM a na FB stránce. 

Novinkou letošních zájmových kroužků je tzv. COVID garance - bude-li konání zájmové činnosti zakázáno úředním opatřením (Nařízení Vlády ČR apod.), vracíme všem přihlášeným účastnický poplatek v poměrné výši.

 

Více...
Bojové hry

Skákej, hraj si, bojuj...! Sportovně laděné aktivity pro děti, které se rády hýbou. V rámci kroužku se účastníci seznámí se základními parkourovými prvky, šermem a řadou pohybových her. Kroužek vede stejně jako v minulém roce Jakub Dřevo a nově se podílí Věra Mikušová.

 
Více...
Lukostřelba I. - začátečníci

Nauč se střílet z holého luku! Na lukostřelce - začátečníky čekají cvičné reflexní luky a kompletní vybavení nezbytné pro získání základních dovedností v tradiční lukostřelbě. Úvodní schůzka v Přírodovědné stanici.
V zimních měsících probíhá kroužek ve stejný čas v sále v budově Zámku (vchod z nádvoří Pizzerie).

 
Více...
Lukostřelba II. - pokročílí

Máš už základy, vlastní vybavení a chceš se naučit ještě více? Pak je tu pro tebe lukostřelba pro pokročilé. Náplní tréninků je příprava na turnaje ATL v tradiční lukostřelbě či závody ČLS ve střelbě z holých luků (halovka, terénní). Vyzkoušíš si navíc i střelbu z olympijského či kladkového luku. Úvodní schůzka v Přírodovědné stanici.
V zimních měsících probíhá výuka sále v budově Zámku (vchod z nádvoří Pizzerie).

 
Více...
Badminton

Co takhle vyplnit páteční večer strhující raketovou hrou? Badminton je nejrychlejší raketová hra pro dva nebo čtyři hráče.